Gizlilik Politikası1- Site içerisinde yayınlanmış ürünler ulusal yasalarımız ve uluslararası yasalar tarafından korunmakta olup ürünlerin izin alınmadan kısmen bile olsa kullanılması, kopyalanması referans olarak gösterilmesi yasaktır. Site içerisinde sergisi yapılan ürünlerin tamamı Yopi tarafından yapılmış ya da yaptırılmıştır.


2- Güvenlik Politikası Sitemizde kredi kartı işlemi için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır.


3- Site-Ziyaretçi Haberleşme Güvenliği Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 2048 bit SSL standardında gerçekleşmektedir. Söz konusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. Biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.


4- Site-Banka Haberleşme Güvenliği Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, bankanın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Söz konusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır.


5- Site içi Veri Güvenliği Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis esen banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.


6- Kullanıcı Güvenliği Müşteri E-mail adresi hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklanmayacak ve kullanılmayacak olup, belli zamanlarda Yopi ile ilgili tanıtım ve kampanya haberleri gönderilmek amacıyla bu bilgiler sadece Yopi tarafından kullanılabilecektir.


Yopi`ye verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, 3.şahıslarla paylaşılmayacaktır. Bu bilgiler, sadece müşteri profili belirlemek amacıyla Yopi tarafından kullanılacaktır. Üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, yalnızca sizin tarafınızdan tüm bilgiler değiştirilebilir. Başka bir üyenin sizin bilgilerinize ulaşması veya bunları değiştirmesi mümkün değildir. Yopi 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümlerini eksiksiz olarak yerine getirmeyi taahhüt eder.